SZS jedinstven u bojkotu lažnih izbora i borbi za promenu sistema

Savez za Srbiju još jednom potvrđuje rešenost da bojkotuje Vučićeve lažne izbore.

Istovremeno iskazujemo potpuno jedinstvo Saveza za Srbiju u borbi za temeljnu promenu ovog nakaradnog sistema. Sve članice Saveza su saglasne sa stavom da ubuduće ne reaguju na istupe pojedinaca koji uprkos odlukama organa svojih organizacija narušavaju jedinstveni stav o bojkotu izbora.

U narednom periodu intenziviracemo kampanju bojkota sa svim građanima, udruženjima i političkim organizacijama širom Srbije.

Zloupotreba imena “1 od 5 miliona” u izlasku na Vučićeve izbore, kao i izlazak na takve izbore nekih potpisnika bilo bi grubo kršenje Sporazuma sa narodom i gaženje građanskog bunta koji je doveo do ujedinjenja opozicije i izvesnosti pada režima Aleksandra Vučića.