SNS se zapetljala u sopstvene laži: Optužila SzS u Čoki, gradu u kojem čak nije ni formiran!

Optužbe Srpske napredne stranke da je Savez za Srbiju u Čoki pozvao na ubistvo Aleksandra Vučića iscrtavajući grafite sa metom preko njegovog lika, jesu jeftina konstrukcija režima koji, nemoćan pred narastajućim otporom naroda, poseže za jedinim oruđem kojim dobro vlada – lažima.

Koliko je režim u paničnom strahu, pokazuje i to što su počeli da se zapetljavaju u sopstvene laži, te su tako optužili Savez za Srbiju u Čoki, u gradu u kojem čak nije ni formiran.

Očigledno je da SNS nastavlja da se služi podvalama kako bi svog predsednika predstavila kao žrtvu. Otuda ne bi bilo iznenađujuće i da su njeni aktivisti ispisali te grafite, pokušavajući da ih podmetnu SzS-u.