Savez za Srbiju: Ko stoji iza pretnji koje upućuje Srpska lista?

Posle najnovije pretnje tzv. Srpske liste sa KiM koja će, po njihovim rečima, opet doći da opozicionare traži po stanovima, Savez za Srbiju podseća da smo ih čekali i prošli put ali se nisu javili. Verovatno nisu stigli jer su morali prvo da pokupe kirije od stanova i nekretnina koje svi imaju po Beogradu.

Znajući da je prilično pao rejting Zadruge na režimskom Pinku morali su da se sa svojim partnerom Tačijem igraju rijalitija na Gazivodama. Cenu za neodgovornu politiku koju sprovode ljudi koji svakim svojim postupkom nastavljaju da brukaju Srbiju će, na žalost, kao i uvek, platiti srpski narod.

А док се Српска листа бави претњама опозицији у Србији, ми и даље чекамо одговор Александра Вучића на питање када му је Народна скупштина одобрила платформу за Косово на основу које преговара и да ли је тачно да уз његову сагласност са високим званичницима о „разграничењу“ и чланству тзв. Косова у Ун разговара и Тони Блер.