Savez za Srbiju čestita Božić: Neka godina pred nama bude godina solidarnosti i jedinstva

Savez za Srbiju čestita Božić Srpskoj pravoslavnoj crkvi i svim vernicima koji praznik slave po julijanskom kalendaru.

Želimo da ovaj veliki praznik svi zajedno provedemo u miru i blagostanju. Za nama je godina koja je svima bila teška, manjkalo nam je slobode, poštovanja ljudskih prava, pravde… Najteže je bilo nezaposlenima, penzionerima, osobama sa invaliditetom i mladima koji ne vide svoju perspektivu i zato razmišljaju da napuste zemlju ili su to već učinili.

Želimo da godina pred nama bude godina solidarnosti i jedinstva, jer
samo složni možemo da prevaziđemo sve probleme koji nas pritiskaju. Ljubavlju, verom i nadom, ali i hrabrošću i odlučnošću, svi zajedno ćemo se izboriti da naša Srbija bude mesto za dobar i slobodan život.

Mir Božiji, Hristos se rodi!