Savez za Dragačevo: Većim podsticajima do većeg nataliteta

Mirjana Stevanović, druga na listi Savez za Srbiju – Savez za Dragačevo – Milan Radičević koji na izbore u Lučanima izlaze pod brojem 4, istakla je da će, kada se oni budu pitali, opština više ulagati u podršku mladim bračnim parovima kroz povećanje naknade za rađanje dece i da će više ulagati u obrazovanje kroz uvođenje dodatnih 15 stipendija.

“Prvo što ćemo uraditi kada dođemo na vlast je da uvedemo subvencionisanje stambenih kredita za mlade bračne parove i povećanje naknade sa 30 na 50 hiljada dinara za prvo dete, 70 000 za drugo i 90 000 za treće.” – rekla je Stevanović.

Ona ističe da je i podrška obrazovanju bitna i da se lista Savez za Srbiju zalaže da se proširi fond za stipendije i iste obezbede za još bar 15 najboljih studenata i srednjoškolaca.

Savez za Dragačevo