Savez za Dragačevo: Poljoprivrednici na našoj listi garant sprovođenja mera za poljoprivredu

Milan Radičević, nosilac liste Savez za Srbiju – Savez za Dragačevo istakao je da se na listi, koja na izbore izlazi pod brojem 4, nalazi nekoliko Dragačevskih poljoprivrednika koji su predložili dobre mere za razvoj poljoprivrede i da su to ključne tačke programa Saveza za Dragačevo.

“Zalagaćemo se da budžet za poljoprivredu bude maksimalno moguć u okvirima zakona, a to je 35 miliona dinara i da svi naši poljoprivrednici imaju korist od ovog budžeta. Zato ćemo subvencionisati kredite za poljoprivredu i uvesti regres za sadni materijal” – rekao je Radičević.

Po njegovim rečima, nisu samo bitne mere koje neko predlaže, već i ko su ljudi koji će spovoditi te mere. “Na našoj listi su zastupljeni ljudi iz svih krajeva Dragačeva i ljudi različitih zanimanja. Imamo nekoliko poljoprivrednika i njihovo prisustvo na listi je garant da ćemo ove mere sprovoditi kako treba” – zaključio je nosilac liste Savez za Srbiju – Savez za Dragačevo.

Savez za Dragačevo