Savez za Dragačevo: Broj 4 da 4 godine sami odlučujete o trošenju vašeg novca

Milan Radičević, nosilac liste Savez za Srbiju – Savez za Dragačevo istakao je u izjavi za medije da je jedan od osnovnih ciljeva njegove liste da Dragačevom napokon upravljaju Dragačevci i da je u tom smislu važna mera sprovođenje lokalnih referenduma.
Po njegovim rečima građani treba da odlučuju kako će se trošiti njihova sredstva, a ne da im to nameće neko sa strane.
„Dragi građani Dragačeva, bitno je da vi odlučujete kako će se trošiti vaša sredstva koja se prikupljaju budžetom opštine Lučani. O raspoređivanju i trošenju preko 90 miliona dinara koji se prikupe od poreza na imovinu treba da odlučuju građani na lokalnim referendumima koje ćemo raspisati kada dođemo na vlast“ – rekao je Radičević.