Omladina SzS ostavila poklon za večitog zamenika – igricu “Vesiću, ne ljuti se”

Omladina Saveza za Srbiju zajedno sa predsednikom Gradske opštine Stari grad Markom Bastaćem danas je ispred Starog dvora ostavila poklone za večitog zamenika Gorana Vesića.

Poklone igricu „Vesiću, ne ljuti se“ sa kućicama na kojima pišu ostavke, knjige o Beogradu, lažne pare za izmišljene kazne kojima preti večiti zamenik i infuziju za slučaj da barem jednom ispuni svoje obećanje i stupi u štrajk glađu, nije imao ko da primi jer se Vesić još jednom opredelio za Jutkin scenario zloupotrebe žena zaposlenih u Skupštini grada, pa je na stepenice poslao šefa protokola – saopštila je omladina Saveza za Srbiju.

Posle današnje laži o početku štrajka glađu jedno je sigurno: večiti zamenik je spreman na sve da bi izbegao svoju odgovornost za sve što ova kriminalna, nestručna i bahata vlast radi, navode učesnici današnje akcije.