Milan Radičević: Napuštena seoska domaćinstva dodeliti onima koji žele da započnu proizvodnju

Milan Radičević, nosilac liste Savez za Srbiju – Savez za Dragačevo koja na izbore u Lučanima izlazi pod brojem 4, istakao je da ima tim ljudi za razvoj Dragačeva i da ne želi da bude lokalni šerif kao neki već je stavio svoju diplomu i svoj ugled pred komšije i sugrađane sa željom da zajedno unaprede život u ovoj opštini.

“Okupio sam tim ljudi sa kojima planiram da radim i unapređujem našu lokalnu samoupravu. Živim u Dragačevu, radim u Dragačevu, svoju diplomu i svoj ugled sam stavio pred sve vas i kandidovao sam se kao Dragačevac.” – rekao je Radičević, koji je trenutno na doktorskim studijama iz ekonomije.

Po njegovim rečima za unapređenje života u Lučanima potrebno je sprovesti mere kao što je subvencionisanje kr­edita za poljoprivredu i regres za sadni materijal i otkup napuštenih seoskih domaćinstava i dodeljivanje mladima koji žele da započnu proizvodnju.