Jovanović: Vesiću, gde je tih 600 miliona evra?

Zamenik gradonačelnika Goran Vesić se u novogodišnjem intervjuu pohvalio „rekordnim budžetom“, koji je, navodno, za 600 miliona evra veći nego budžet iz 2013. godine. Imajući to u vidu, pitamo Gorana Vesića: Gde su te pare, čoveče?

Kako je moguće da u „rekordnom“ budžetu nema mesta za nove škole, obdaništa, 13. penziju za najsiromašnije penzionere, besplatne udžbenike, niti za bilo šta što je od direktnog uticaja na kvalitet života naših sugrađana?

Kako je moguće da je za vreme prethodne vlasti, koja je prema Vesiću imala 600 miliona evra manji budžet po godini, izgrađeno 3 mosta, 45 obdaništa, 8 škola, i 4 doma zdravlja?

Pitamo Gorana Vesića: Gde je tih 600 miliona evra, i da li je ikome u Beogradu bolje sa „rekordnim“ budžetom nego njemu?

Nikola Jovanović,
šef odborničke grupe SZS u Skupštini grada Beograda i