Jeremić: Protestima protiv opozicionih lidera, Vučić pokušava da sakrije afere svojih saradnika

Kontinuirana hajka na neistomišljenike kulminirala je protestima protiv Dragana Đilasa u režiji Vučićevog režima. Nakon štrajka glađu predstavnika vlasti, režimski protesti protiv opozicionih lidera su nova Vučićeva izmišljotina kojom pokušava da sakrije kriminalne afere svojih najbližih saradnika, kumova i prijatelja.

Pre ovog cirkusa, preko svojih pijuna Vučić je ispraznio račun pokreta Dveri i pokušao da uništi Demokratsku stranku. Uvrede, pretnje i nasilje prema neistomišljenicima su jedino čime se ovaj režim bavi.

Savez za Srbiju (SzS) nastavlja borbu protiv ovog nestručnog, kriminalnog i bahatog režima koji uništava Srbiju iz koje svakoga dana trbuhom za kruhom i mozgom za dostojanstvom pobegne 140 ljudi. SzS će u narednim danima na specijalnoj konferenciji za medije predstaviti javnosti pozadinu ovih organizovanih napada na političke neistomišljenike.

Vuk Jeremić,
predsedavajući Saveza za Srbiju