Akcija “Uzbuni se” u Beogradu

Savez za Srbiju u Beogradu organizuje celodnevnu akciju “Uzbuni se”. Kao podrška Aleksandru Obradoviću iz Valjeva aktivisti SZS Beograd će u blizini državnih institucija, gradskih službi i državnih i gradskih javnih preduzeća lepiti nalepnice “Uzbuni se” sa brojevima besplatnog telefona i imejl adresom na koje može da se prijavi korupcija.

Ovo je deo akcije koju Savez za Srbiju organizuje širom zemlje. Pozivamo sve Beograđane da prijave korupciju za koju imaju podatke kako bi doprineli zaustavljanju abnormalnog nezakonitog trošenja novca građana Beograda i Srbije i kako bi oni koji u tome učestuju jednog dana odgovarali.

Podsećamo građane da je besplatni broj telefona za prijavu korupcije 0800/000-205, svakim radnim danom od 8 do 16 časova i zaštićena imejl adresa za prijavu korupcije i dostavljanje dokumentacije uzbunise@protonmail.com.